0312 231 54 48      

 

info@ulasirasansor.com

Hizmetlerimiz

HizmetlerAsansör Montaj


Asansörlerinizi oluşturan mekanik ve elektronik aksam  ne kadar iyi malzemeler den oluşursa oluşsun montaj işçiliğide en az bu malzemelerin kalitesi kadar önemlidir. İyi bir montaj asansörün randımanlı, emniyetli, güvenli ve uzun ömürlü olmasını sağlar, kazaların oluşturacak durumların önüne geçilmiş olur. Asansör montajı teknik konudan bilgi birikimi ve titiz çalışma gerektirir .
 
Ulaşır Asansör  montaj hizmetlerinde sektöründe söz sahibi olmayı hedefleyen bir kuruluştur. Sürekli büyüyen referans yelpazesi, asansörlerini bize teslim edip memnun kalan müşterilerimiz bu hedefe ulaşmamızdaki en büyük destek noktalarımızdır. Montaj çalışmalarımız müşterilerin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirilip, montaj sürecini bu projeye uygun olarak titiz bir çalışmayla tamamlanır,  kalite kontrol ekibimizce son kontrolleri yapılarak teslim edilir.
 


Bakım - Arıza Onarım
 
Tesislerinizde kurulu Asansörlerinizin aylık periyodik bakımları 95/16 AT Asansör Yönetmeliği ve EN 81-1/2 - EN 13015 standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.Periyodik Bakımlarınız belirlenen gün ve saatte uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.
 
Bakım Onarım hizmetimiz; her tür danışmanlık, tamir, onarım, yedek parça, revizyon ve bakım-arıza hizmetlerini kapsamaktadır. Bakım sözleşmesi ile sorumluluğumuz altında bulunan tüm asansörler, en verimli ve en uzun kullanım ömrünü sağlayabilmek için düzenli olarak tarafımızca incelenmekte ve gerekli müdahaleler personelimiz tarafından yapılmaktadır.
 


REVİZYON
 
Revizyon düşünülen asansörleriniz ya uzun yıllar hizmet vermiş artık yaşlanmış ve hizmet veremez duruma gelmiştir ya da asansörünüz yenidir. Ama hatalı doğmuştur. Bu çoğu zaman montaj hatasından kaynaklandığı gibi kötü malzemeden de kaynaklanabilir.
 
Bu gibi durumlarda siz müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar tam olarak ne istediğinizi belirtmeniz bu hususta bilgi istendiğinde asansörcüye verilen cevap en iyisi denilmektedir. Bu durumda asansör için ayırdığınız veya düşündüğünüz miktarı da asansörcünüze belirtmeniz gerekmektedir.
Örnek otomobil alacaksınız bu otomobille 1.000 km yapacaksınız sizin işinizi normal bir otomobilde istediğiniz yere götürecektir tam donanımlı bir otomobilde. Fakat ikisi arasında çok büyük fiyat ve konfor farkı vardır.
Asansörcünüzün size doğru bilgi ve yazılı teklif verebilmesi için bu hususlara dikkat edilmelidir.